CK Adria Sun

Royal Park ****

kufr pdf

Termín:05.09. (St) - 12.09. (St) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 6 nocí

ID hotelu:418488

Doprava:Letecky

Odletové místo:Brno

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 17 190 Kč 16 440 Kč

Popis zajezdu
Moderní hotel obklopuje zelená zahrada a leží přímo u písečné pláže letoviska Elenite. Jeho interiér je kombinací jedinečné architektury a elegance. O kvalitní a nezapomenutelnou dovolenou se zde stará kvalifikovaný personál.
Vybavení:
vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar s WiFi, piano bar, snack bar, á la carte restaurace, venkovní bazény, bar u bazénu, dětský bazén, dětská postýlka, amfiteátr, hotel nabízí na pláži lehátka a slunečník zdarma, počet lehátek a slunečníků je omezen. Na jeden pokoj klienti dostanou 2 lehátka a slunečník podle možností. V areálu se nachází: fitness, stolní tenis, tenisové kurty zdarma, rakety za poplatek, kulečník, plážový volejbal, vstup do Aquaparku Atlantida je ZDARMA, slunečníky, lehátka a konzumace za poplatek, parkoviště, směnárna, SPA centrum, minigolf, bowling, internetový koutek, bar na pláži, konferenční místnost, plážové ručníky za zálohu, vodní sporty na pláži.
Ubytování:
klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek. SAT-TV, minibar, koupelna (vana, WC),fén, telefon, balkon. Za poplatek: trezor.
Stravování:
ALL INCLUSIVE
Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Během dne lehké občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje. Přesný popis ALL INCLUSIVE dostanete v hotelu.
Oficiální kategorie:
****
Naše hodnocení:
****+: luxusní hotel s kvalitními službami ALL INCLUSIVE vhodný nejen pro rodiny s dětmi.
Exception of type 'System.OutOfMemoryException' was thrown. at anchoice.prices.listPrices(String sess, String hotelID, String priceID, String checkin, String checkout, String start, String lm, String fm, String doprava, String misto, String strava, String linktype, String vbmisto, String selDateFrom, String selDateTo, String dayssel, String pricefrom, String monthsel, Boolean groupprices, String sort, Int32 perpage, String filter_trip_from, String filter_trip_to, Boolean linkToHotelDetail) in D:\Anchoice\Applications\anchoice2.0\App_Code\prices.vb:line 671
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Royal Park ****

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Elenite

termín:05.09. (St) - 12.09. (St) 2018 (8 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Brno

strava: All inclusive

Royal Park
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Solvex s.r.o. IČO: 35809728
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...