CK Adria Sun

Festa Pomorie ****

kufr pdf

Termín:18.05. (Pá) - 25.05. (Pá) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:421680

Doprava:Letecky

Odletové místo:Katowice

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 12 222 Kč

Popis hotelu

Poloha
Kvalitní, čtyřhvězdičkový hotel postavený v roce 2009, který patří do hotelového řetězce Festa, se nachází v jednom z nejstarších letovisek u Černého moře v Bulharsku zvaného Pomorie. Hotel je zajímavě a dokonale řešený, nachází se přímo na písečné pláži. Skvělá poloha letoviska (je mezi Burgasem a Slunečným pobřežím). Centrum je ve vzdálenosti cca 2 km (možnost dojezdu veřejnou dopravou) a na mezinárodní letiště do Burgasu je cca 15 km.

Pokoje
Hotel má k dispozici více než 260 pokojů, které se nachází ve dvou několika patrových budovách. Většina pokojů je dvou lůžkových (možnost přistýlky). Jsou vybaveny koupelnou s WC (sprcha nebo vana, fén), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, připojením na internet přes Wi-Fi, trezorem, minibarem (za poplatek).

Vybavení
24 hodinová recepce, bazén s brouzdalištěm pro děti, směnárna, půjčovna aut, bankomat, prádelna, hlídání dětí, obchody se suvenýry, internet v lobby (zdarma), úschovna zavazadel, kosmetický salon, kadeřnictví, lázeňské centrum (za poplatek), hlavní restaurace, lobby bar a bary u bazénu i na pláži. Hotel neposkytuje plážové ručníky.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30 - 10:00), oběd (12:30 - 14:00) a večeře (18:30 - 21:30) - všechna jídla formou bufetu. Kromě toho je občerstvení podávané také v hlavní restauraci a zákusky jsou podávané v lobby baru (15:00 - 16:00). Káva, čaj a místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou servírovány v době od 10:00 -22:30 v lobby baru a baru u bazénu.

Sport a zábava
Během dne a ve večerních hodinách jsou poskytovány různé druhy zábavy. Hosté mají k dispozici (za poplatek) využití lázeňského centra SPA (sauna, parní lázeň, jacuzzi, solárium, masáže, rehabilitace), salon krásy (kadeřnické a kosmetické služby) a bezplatné fitness cvičení. Pro nejmenší je dostupné dětské hřiště.

Místní kategorie
****

Náš názor
Kvalitní hotelový komplex v jedné z nejznámějších lokalit Bulharska! Doporučujeme lidem, kteří hledají na dovolené odpočinek od letovisek, ale zároveň oceňují dobrou základnu pro poznávání.

Výlety v okolí

NESSEBAR (1 den)
Autobusový výlet do jednoho z nejkrásnějších měst v Bulharsku, jehož staré město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nessebar se nachází na malebném poloostrově, je spojen s pevninou úzkou šíjí. Jedinečnost města spočívá v jeho památkách sahajících až do starověkých dob. Najdeme zde pozůstatky po starobylých Římanech, Řecích, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých budov a malé dřevěné domy postavené ve stylu bulharského národního obrození. Na kouzle města se podílí také mnoho taveren a malých restaurací na pobřeží. Tato zvláštní kombinace přírodních krás, malebných památek a jedinečné atmosféry města činí Nessebar jedním z turisty nejnavštěvovanějších míst. Cena cca 32 EUR bez oběda / cca 37 EUR s obědem.

WARNA- DELFINÁRIUM (1 den)
Nezapomenutelná návštěva největšího delfinária v této části Evropy, během které budeme moci obdivovat výkony trénovaných delfínů - skákání, balanc, tanec a hra s publikem. Skvělá zábava pro děti i dospělé. Po programu prohlídka Varny - druhého největší města Bulharska, známého jako "Perla Černého moře". Cena cca 28 EUR ze Zlatých Písků / 42 – 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)
Autobusový výlet do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších měst Bulharska. Pro svoji lokalitu na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Chcete-li se dobře bavit, tak pouze v horkém, balkánském stylu. Budete mít možnost se o tom přesvědčit během účasti v jedinečném bulharském večeru. Ten se bude konat v krásně zařízené lidové restauraci. Nenechte si ujít speciality místní kuchyně a typické bulharské nápoje - víno a rakiji. Na programu večera je mnoho atrakcí, například představení. Cena cca 47 EUR.

JEEP SAFARI - (1/2 dne)
Výlet zajišťuje pořádnou dávku adrenalinu, skvělá zábava pro celou rodinu. Odjezd z hotelu kolem 9. - 10. hodiny v džípech s pohonem 4x4 do balkánských hor. Jízda džípem po nerovném terénu, lesních cestách a kopcích. Cena cca 36-43 EUR/osoba.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary a eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Týče se zejména řidičů na výletech v okolí a číšníků v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Bulharska s platným průkazem totožnosti.

Čas
+ 1 hodina v poměru k českému času.

Orientační ceny
Oběd 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech se nachází poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Od června 2017 nejsou v EU poplatky za roaming.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanovišť odjezdů CK 2 hodiny před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální řád odletů sledujte na  r.plrozklady  .

Program

První den
Odlet z Polska. Sraz u stanovišť odjezdů CK 2 hodiny před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na  r.plrozklady .

Druhý až předposlední den​
Odpočinek, koupání v moři, opalování, možnost využítí fakultativních výletů apod.

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, odlet do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: dopravu letadlem, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, 4 noci v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiné občerstvení než je uvedeno v popisu stravy u každého hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

18.05. (Pá) - 25.05. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
standard další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute12 222 Kč
Rezervace
25.05. (Pá) - 01.06. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocí
standard další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute12 630 Kč
Rezervace
25.05. (Pá) - 08.06. (Pá) 2018 - 15 dní, 14 nocí
standard další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute18 412 Kč
Rezervace
01.06. (Pá) - 08.06. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocí
standard další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute13 528 Kč
Rezervace
08.06. (Pá) - 15.06. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocí
standard další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute13 980 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Festa Pomorie ****

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Pomorie

termín:18.05. (Pá) - 25.05. (Pá) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Katowice

strava: All inclusive

Festa Pomorie
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...