CK Adria Sun

BULHARSKO - krásy černomořského pobřeží ***+

kufr pdf

Termín:23.06. (So) - 30.06. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:503943

Doprava:Letecky

Odletové místo:Brno

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 15 990 Kč

Poloha
SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ • NESEBR • ŘEKA ROPOTAMO • SOZOPOL • BURGAS • VARNA • KLÁŠTER ALADJA
Program

1. den
1. DEN: Odlet z Brna a Prahy do Burgasu, transfer na ubytování na Slunečném pobřeží nebo ve Sv. Vlasu, 3–4* hotely do 200 m od pláže.
2. den
2. DEN: Dopoledne prohlídka historického centra města Nesebr, jedinečně vystavěného na poloostrově spojeného mostem s novým Nesebrem. Jedinečná zachovalost původní architektury a historických památek přispěla k zařazení Nesebru na seznam památek UNESCO. Příjemnou procházkou poznáme úzké uličky plné starobylých domů ze dřeva a kamene, na každém kroku budeme moci obdivovat některý z kamenných chrámů, kostely, amfiteátr i další antické, byzantské i římské památky. Celé městečko žije rušným životem plným příjemných posezení v kavárnách i restauracích s nádhernými výhledy na moře. Doporučujeme i návštěvu historického muzea s ukázkami ojedinělých nálezů zbraní, nádob i šperků z různých historických období. Večer odjezd na návštěvu typické bulharské vesnice, kde se budeme moci seznámit s bulharským folklorem, tancem, písněmi i vystoupením tanečníka na žhavých uhlíkách. Připravena je samozřejmě také bohatá bulharská večeře s nápoji a neomezenou konzumací bulharského vína. Návrat do hotelu před půlnocí.
3. den
3. DEN: Relaxaci a zábavu nám přinese plavba jachtou na moři s úžasným koupáním a obědem. Dopoledne se nalodíme a vyplujeme k mysu Emine. Na lodi nebude chybět i občerstvení, včetně typického mořského obědu: pečená ryba, bramborový a zeleninový salát, ovoce, alkoholické a nealkoholické nápoje. Během plavby budeme moci obdivovat pobřeží i vyzkoušet koupání přímo z lodi na otevřeném moři. Odpoledne návrat na Slunečné pobřeží.
4. den
4. DEN: Celodenní výlet s plavbou po řece Ropotamo, která nám umožní seznámení s krásnou okolní přírodou. Okolo poledne příjezd do Sozopolu, historického města vystavěného na poloostrově se spoustou dřevěných a kamenných domů z 19. století s typickými horními patry přesahujícími do ulice a příjemně stínícími před horkým sluncem. V Sozopolu si zajdeme i na oběd do typické bulharské restaurace. Odpoledne odjezd do Burgasu, volno k procházce, nákupům nebo návštěvě muzea v tomto centru černomořského pobřeží. K večeru návrat do hotelu.
5. den
5. DEN: Po snídani odjezd z hotelu a přejezd do dalšího z center černomořského pobřeží a třetího největšího bulharského města a největšího bulharského přístavu, Varny. Kromě různých uliček a kostelů stojí ve Varně za projití velký Primorskyj park, který založil český botanik Anton Novák podle vzoru parků Belvederu. Park je přímo u moře a je v něm ZOO, Delfinárium, námořní muzeum nebo Akvárium. Společně navštívíme místní Delfinárium s asi hodinovým vystoupením delfínů. Odpoledne osobní volno k procházkám po Varně s krásnou katedrálou Nanebevzetí z 19. stol. a životem tepajícími bulváry anebo v přímořském parku. K večeru návrat do hotelu.
6. den
6.–7. DEN: Volno k odpočinku, koupání a příjemným procházkám po Slunečném pobřeží s krásnými písečnými plážemi, restauracemi s výhledy na moře a starý Nesebr i s mnoha obchůdky, kavárnami a restauracemi s místními specialitami. Fakultativně možnost celodenního výletu Jeep safari nebo výletu Solná laguna. Na výletě Jeep Safari pojedete starými džípy malebnými horskými cestami, několikrát přejedete i brody. Vyzkoušíte si střelbu ze vzduchovky, vyjedete na horský pás Stará Planina. Navštívíte ranč v typické bulharské vesnici Erkeč, kde Vám hospodyně nabídne typickou bulharskou banici (pečivo s balkánským sýrem) a kyselé mléko, které v Bulharsku svou konzistencí připomíná spíše náš jogurt. Navštívíte kapli Konstanina a Heleny s pramenem léčivé vody. Vyjdete k vysílači s výhledem na Slunečné pobřeží. Oběd bude v restauraci v Košarici, po obědě budete mít možnost ochutnat domácí sudovou rakii. K večeru návrat do hotelu. Zajímavý výlet Solná laguna Vás zavede na solnou pláž na břehu Atanasovského jezera poblíž Burgasu, kde budete moci obdivovat slanou vodu, čistý vzduch, černý písek a vyzkoušet si na vlastní kůži aplikaci léčebného bahna.
7. den
8. DEN: Transfer na letiště a odlet do Brna a Prahy. V termínech na 10 noclehů je pobyt prodloužen:
8. den
9-10. DEN: pobyt u moře a
9. den
11. DEN: je odlet. V termínech na 11 noclehů je pobyt prodloužen:
10. den
9-11. DEN: pobyt u moře a
11. den
12. DEN: je odlet.
Příplatky
jednolůžkový pokoj (os/noc) - 660,- Kč | večeře v hotelu (os/noc) - 200,- Kč | večeře v hotelu pro dítě do 12 let (os/noc) - 100,- Kč | fakultativní výlet Jeep Safari (os/pobyt) - 1200,- Kč | fakultativní výlet Solná laguna (os/pobyt) - 400,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč
Slevy za včasný nákup
Všem klientům, kteří si do 28. 2. 2018 koupí zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 8% do 31. 12. 2017 6% do 31. 01. 2018 4% do 28. 02. 2018 Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.
Slevy pro stálé zákazníky
Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu ve výši: 10% do 31. 12. 2017 8% do 31. 01. 2018 6% do 28. 02. 2018 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka.
Letecka doprava - cena zahrnuje
leteckou přepravu tam i zpět
letištní taxy
transfery a výlety v Bulharsku dle programu
7× ubytování ve 3–4* hotelech se snídaní (dle termínu)
služby českého průvodce v Bulharsku
Odlety
Brno
Prilety
Brno
20.06. (St) - 30.06. (So) 2018 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Č. zájezdu: BG0620; Doprava: Letecky_z_Brna; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Brno
-Last minute16 990 Kč
Rezervace
23.06. (So) - 30.06. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Č. zájezdu: BG0623; Doprava: Letecky_z_Brna; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Brno
-Last minute15 990 Kč
Rezervace
11.07. (St) - 21.07. (So) 2018 - 11 dní, 10 nocí
Č. zájezdu: BG0711; Doprava: Letecky_z_Brna; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Brno
-21 490 Kč
Rezervace
14.07. (So) - 21.07. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Č. zájezdu: BG0714; Doprava: Letecky_z_Brna; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Brno
-18 490 Kč
Rezervace
Č. zájezdu: BG0714; Doprava: Letecky_z_Prahy; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-18 490 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

BULHARSKO - krásy černomořského pobřeží ***+

destinace: Bulharsko, Poznávací zájezdy - Bulharsko, Bulharsko

termín:23.06. (So) - 30.06. (So) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Brno

strava: Snídaně

BULHARSKO - krásy černomořského pobřeží
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Travel 2002, s. r. o. IČO: 46980211
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...