CK Adria Sun

Černá Hora - NP Durmitor, Sinjajevina na kole se zastávkou u moře - apartmán

kufr pdf

Termín:09.07. (Po) - 17.07. (Út) 2018

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 8 nocí

ID hotelu:395526

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 9 290 Kč 8 290 Kč

Ubytování
ubytování v 2-4lůžkových apartmánech s možností vaření.
Úvod
Na poměrně malém území se nachází jedno z nejmalebnějších a nejznámějších pohoří Černé Hory - Durmitor, který se svými 48 štíty vyšších než 2 000 m, 18 jezery, 5 kaňony a 748 prameny bude těžko hledat konkurenci v širém okolí. Pojeďte s námi poznat blíže toto úchvatné území, které bylo roku 1980 zapsáno na seznam UNESCO, na kole. Nahlédneme do hlubokých kaňonů velkých řek Piva, Tara a Sušice, hlavní horstvo překřížíme skrze průsmyky. Budeme se osamoceně toulat po loukách Sinjajeviny, kde nám jedinou společností budou pasoucí se ovce a skot. Královská etapa povede kolem celého masivu tohoto majestátného vápencového pohoří. Hlavním východiskem pro naše výlety a cyklotoulky bude v samotném srdci Durmitoru, v Žabljaku. Zpáteční cestu si zpříjemníme koupáním u moře. Provází L. Martinek.
Program zájezdu

1. den:
odjezd z ČR odpoledne, přejezd přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Černé Hory.
2. den:
ráno příjezd do Černé Hory na okraj nejkrásnějšího národního parku Černé Hory - DURMITOR. Po nefrekventované silnici ze sedla do samotného nitra NP. Přejezd přes nejznámější most Černé Hory na řece Tara. Výšlap od Tary k hotelu nacházejícímu se v srdci Durmitoru, v ŽABLJAKU (cca 40 km, náročnost 2 z 5).
3. den:
toulky zapomenutým krajem SINJAJEVINY. Pro MTB kola základní trasa 60 km (50 % asfalt, 50 % louky a šotolina, náročnost 3 z 5). Pro treková kola okruh přes VRAŽJE JEZERO (možnost koupání) a RIBLE JEZERO s možností odbočky na ZMINIČKO JEZERO po asfaltu (40-50 km, náročnost 2 z 5).
4. den:
sjezd do kaňonu řeky TARA. Průjezd nejdelším a nejhlubším kaňonem Evropy (UNESCO) do DUBRILOVINY (klášter sv. Jiří z 16. st.), (45 km po nefrekventované asfaltce), popř. pokračování kaňonem až do MOJKOVACE.
5. den:
královská etapa - DURMITORSKÝ PRSTENEC, okruh kolem Durmitoru na kaňon řeky Sušice, přes Trsu a Sedlo zpět na hotel (cca 80 km, náročnost 3,5 z 5, stoupání 2 000 m). Lehčí trasa - výjezd na vyhlídku ČUROVAC s panoramatickými výhledy do monumentálního kaňonu řeky Tary s možností odbočky na lyžařské středisko MAMČILOV GRAD a VELKÝ ŠTUOC (40 km, náročnost 2 z 5).
6. den:
malebnými vesničkami podél Pivsko jezero a dále proti proudu řeky Bukovica k nejužšímu kaňonu NEVIDIEMO. Střídání asfaltu se šotolinou s úchvatnými výhledy 600 m dolů na jezero. Na konci výhledy do kaňonu řeky KOMARNICA, kde nás bude čekat autobus u stylové restaurace (60 km, náročnost 2,5 z 5).
7. den:
ze sedla v samém srdci Durmitoru sjezd nevyužívanou a velmi málo známou MTB stezkou pod tunel IVICA NAD ŠAVNIKEM. Dále po staré cestě podél SINJAJEVINY s možností koupání v blankytně modrém VRAŽJE JEZERO zpět do hotelu (15 km MTB pěšina - single track, poté 40 km asfalt, náročnost 2 z 5).
8. den:
snídaně a přejezd autobusem nově postavenou zkratkou (cca 2 hod.) k moři do historického města HERCEG NOVI, koupání, relaxace na pláži, prohlídka města. Pro zájemce možnost rovinaté etapy kolem Kotorského a Risanského zálivu do IGALA (60 km). Večer odjezd z Černé Hory domů.
9. den:
příjezd do ČR v odpoledních hodinách.
Cena zahrnuje
doprava klimatizovaným autobusem se speciálním krytým vlekem na kola, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, 6x v 2-4lůžkových apartmánech s možností vaření, vedoucí zájezdu, informační materiály.
Cena nezahrnuje
vstupy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
garance 2 lůžkového apartmánu 1 000 Kč/os, místní polopenze (začíná 2. den večeří a končí 8. den snídaní) 1 777 Kč.
09.07. (Po) - 17.07. (Út) 2018 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový pokoj v apartmánu dospělý další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-11%Last minute8 290 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Černá Hora - NP Durmitor, Sinjajevina na kole se zastávkou u moře - apartmán

destinace: Černá Hora, Poznávací zájezdy - Černá Hora, Černá Hora

termín:09.07. (Po) - 17.07. (Út) 2018 (9 dní, 8 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Černá Hora - NP Durmitor, Sinjajevina na kole se zastávkou u moře - apartmán
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Poznání, Jiří Erben IČO: 48163210
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...