CK Adria Sun

Černá Hora s návštěvou kaňonu Tara a NP Durmitor + Albánie

kufr pdf

Termín:06.09. (Čt) - 16.09. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:70339

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 12 990 Kč

Poloha
Černá hora, malá svou rozlohou, patří rozmanitostí svého území zcela jistě mezi nejzajímavější země Evropy. Horké pláže přímořských oblastí na jihu stří¬dají zalesněné kopce a strmé skalní svahy na seve¬ru. Nechybí zde hluboké kaňony, rokliny, zurčící potůčky ani horská jezera. Do takto uspořádané kra¬jiny jsou velice citlivě zasazeny venkovské kostely, kláštery a jiná černohorská architektura.
Program

1. den
Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.
2. den
Příjezd do NP DURMITOR (UNESCO) – vysokohorské krasové vápencové pohoří, které patří k nejzajímavějším v Evropě. Procházka kolem malebného ČERNÉHO JEZERA, na jehož jižní straně se zdvíhají vysoké vrcholy. Možnost prodloužení túry až na rozmezí vrstvy jehličnatých lesů a kosodřeviny, ze kterého jsou již vrcholy masivu Durmitoru jako „na dlani“. Nocleh.
3. den
Vnitrozemím Černé Hory až na pobřeží. Průjezd divokým vnitrozemím (vysoké hory, kaňony) do Durmitoru. Vrcholem cesty je průjezd KAŇONEM ŘEKY TARA, který je nejhlubším v Evropě. Strmé skály kaňonu se zde vypínají nad modrozelenou vodou řeky Tary. Krátká túra v NP BIOGRADSKÁ GORA kolem stejnojmenného jezera, kde okolní hluboký prales přispívá k tajuplnosti místa. Návštěva kláštera MORAČA, jedné z nejdůležitějších středověkých památek země.
4. den
Pobyt u moře.
5. den
Brzy ráno odjezd do NP LOVČEN, jehož strmé vápencové svahy spadají do Boky Kotorské a k černohorskému pobřeží. Výstup k symbolu černo¬horské nezávislosti - NJEGOŠOVU MAUZOLEU, odkud se naskýtá nádherný výhled. Návštěva prvního hlavního města CETINJE (Cetinjský klášter, Etnografické muzeum aj.), které leží na krasové náhorní plošině.
6. den
Výlet do BOKY KOTORSKÉ, jedno z nejkrásnějších míst na pobřeží, záliv podobající se skandinávským fjordům zařezávající se do strmých svahů pohoří Orjen a Lovčen. Prohlídka historického města KOTOR - nejzachovalejší středověké město v Černé Hoře, které je zapsáno do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Koupání na pláži v BEČIČI, která získala „modrou vlajku“. Prohlídka centra městečka BUDVA - starobylé město se spletí úzkých a křivolakých uliček, průchodů a malých náměstí.
7. den
SKADARSKÉ JEZERO - nejkrásnější balkánské jezero, domov mnoha vzácných ryb i ptáků. Projížďka lodí kolem ostrůvků na jezeře. Návštěva „města duchů“ STARÝ BAR.
8. den
Výlet do „zapomenuté“ země Evropy ALBÁNIE. Návštěva města SHKODRA.
9. den
Pobyt u moře.
10. den
DUBROVNÍK (UNESCO) – kouzelné, středověce působící staré město, které se rozkládá na úpatí strmého skalního masivu, ze tří stran omývané mořem, obklopené mohutnými hradbami. Staré město je doslova architektonickým muzeem. Fakult. možnost výletu lodí na ostrov LOKRUM. Večer odjezd do ČR.
11. den
Návrat do Čech v odpoledních hodinách.
Ubytování
pension
Stravování
polopenze
Doprava
autokarem
Cena zahrnuje
-dopravu autobusem
-8x ubytování (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
-8x polopenzi
-průvodce
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna
1/1 pokoj výjimečně na vyžádání v CK
06.09. (Čt) - 16.09. (Ne) 2018 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Zadní místa další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-Last minute12 590 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Černá Hora s návštěvou kaňonu Tara a NP Durmitor + Albánie

destinace: Černá Hora, Poznávací zájezdy - Černá Hora, Černá Hora

termín:06.09. (Čt) - 16.09. (Ne) 2018 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Černá Hora s návštěvou kaňonu Tara a NP Durmitor + Albánie
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...