CK Adria Sun

Černá Hora - tajemné a čarovné Prokletije

kufr pdf

Termín:11.08. (So) - 19.08. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 8 nocí

ID hotelu:49824

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 12 990 Kč

Poloha
Vápencová pohoří Komovi a Prokletije patří spolu s Durmitorem ke třem nejvelkolepějším horským masivům Černé Hory. Hrdě se tyčí nad řekami Tara a Lim. Perličkou je dvoutisícový hřeben Visitoru v sousedství čarovných Prokletých hor a překrásného Plavského jezera. Na tomto zájezdě budeme ubytováni v příjemném hotelu v Andrijevici.
Program

1. den
Odjezd dopoledne z ČR přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Černé Hory.
2. den
Příjezd do ANDRIJEVICE, městečka, které bylo založeno již za panování dynastie Nemanjičů. Dnes je významným ekonomickým i duchovním centrem oblasti. Je východiskem do pohoří KOMOVI. Ubytování v hotelu, pozdní snídaně, odpočinek nebo pro zájemce procházka Memorial parkem Kniaževac, prohlídka kostela sv. Archanděla ze 12. století, pohodový výstup na SELO KRALJE, lovecké místo v podhůří KOMOVI s vyhlídkou na řeku Lim, zpět do hotelu, večeře.
3. den
Snídaně, krátký přejezd na túru do masivu VOLUŠNICA (1 879 m) na černohorsko-albánském pomezí, jehož vrchol TALJANKA (2 056 m) sice nepatří k těm nejvyšším, ale je znám jako nejlepší vyhlídkový bod této oblasti a je úplným rájem pro fotografy horských scenérii, 600 m vysoká jižní stěna se strmě klene nad nádherným údolím Grbaja (1 160 m), celodenní turistika s impozantními výhledy nejen na známý tříhlavý vrch Karanfilu (čili Karafiátu), ale především na albánskou, salašemi posetou krajinu, zastávka v muslimském městečku Gusinje, zpět do hotelu, večeře.
4. den
Snídaně, přejezd do sedla Trešnjevik s občerstvovací základnou – již odtud se nám naskytne velkolepý pohled na severní panorama třech skalnatých vrcholů, výstup lesní pěšinou k salaším osady Štavnik, horský masív KOMOVI se prudce zdvíhá z údolí řeky Peručica jako mohutná horská pyramida, výstup z úpatí (cca 1 600 m) na KOM VASOJEVIČKI (2 460 m), zpět do hotelu, večeře.
5. den
Snídaně, turistika za pomocí místní dopravy, utajené HRIDSKÉ JEZERO, obklopené ostře tesanými skalnatými masivy s křišťálově průzračnou modrou vodou v Černé Hoře znají pod přezdívkou Šťastné jezero, jehož voda přináší nekonečné štěstí v manželství, zpět do PLAVu, prohlídka Plavu, naším busem do hotelu, večeře.
6. den
Snídaně, základní varianta - odpočinkový den: autobusem do Vusanje, nenáročná turistika v údolí Ropojana. Pozoruhodné přírodní útvary GRLJA, OKO SKAKAVICE. Náročnější varianta: opět navštívíme hranici Černé Hory a Albánie. Pro nejzdatnější milovníky turistiky je možný výstup do masivu pod nejvyšším bodem Černé Hory ZLA KOLATA (2534 m). Autobusem návrat do hotelu, večeře.
7. den
Snídaně, krátký přejezd na PRAMENY ALIHO PAŠI pojmenované po albánském vůdci, který ovládal oblast východní Černé Hory, některé z pramenů údajne obnovují ztracenou sílu, turistika na masiv VEZÍROVA BRADA s několika alternativami náročnosti, turistiku zakončíme v městečku GUSINJE. Návrat do hotelu, večeře.
8. den
Snídaně, volné odpoledne, v poledních hodinách odjezd do ČR.
9. den
Příjezd do ČR odpoledne.
Ubytování
hotel
Stravování
polopenze
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna
1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení)
Doprava
autokarem
Cena zahrnuje
-dopravu autobusem
-6x nocleh v hotelu
-7x snídani
-6x večeři
-místní dopravu
-vedoucí zájezdu
11.08. (So) - 19.08. (Ne) 2018 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělí
Polopenze
Autobus
-12 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Černá Hora - tajemné a čarovné Prokletije

destinace: Černá Hora, Poznávací zájezdy - Černá Hora, Černá Hora

termín:11.08. (So) - 19.08. (Ne) 2018 (9 dní, 8 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Černá Hora - tajemné a čarovné Prokletije
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...