CK Adria Sun

Národní parky a moře Černé Hory - hotel/apartmán/aparthotel

kufr pdf

Termín:29.06. (Pá) - 08.07. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:563651

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 13 990 Kč

Ubytování
3x ubytování v hotelu v horách a 4x ubytování v apartmánu nebo aparthotelu na pobřeží ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením..
Úvod
Program se stal v minulých sezónách HITEM č. 1. Přes Srbsko jsou již silnice dávno opravené, a tak se můžeme mnohem jednodušeji podívat do země, která se již před lety stala rezervací UNESCO. Až ji spatříte, přesvědčíte se, že Černá Hora je nejkrásnější částí Jadranu. Během putování poznáte čtyři národní parky, rozeklané štíty Durmitoru, překrásná pobřeží, historická města, panenskou přírodu černohorsko - albánského pomezí v okolí Skadarského jezera…
1. - 2.den:
odjezd z ČR dopoledne, noční přejezd přes Slovensko, Maďarsko a Srbsko do Černé Hory. Setkání s orientem v černohorském městě PLJEVLJA. GAZI HUSEIN PAŠOVA MEŠITA s nejvyšším minaretem bývalé Jugoslávie, procházka k unikátnímu pravoslavnému klášteru Svaté trojice ze 12. století. Přejezd do pohoří DURMITOR přes monumentální most v kaňonu řeky TARY. Nocleh a večeře v hotelu v horském středisku ŽABLJAK nedaleko východiště túr do hor, 3 noci na stejném místě.
Program zájezdu

3. den:
lehčí varianta - túra k jezerům CRNO JEZERO, ZMINJE JEZERO a na planinu CREPULJ POLJANA, náročnější varianta CRVENA GREDA (2 164 m).
4. den:
lehčí varianta - dopoledne skalní vyvýšenina ĆUROVAC s výhledem do kaňonu řeky TARY, odpoledne lanovkou na SAVIN KUK (2 313 m). Náročná varianta - výstup na nejvyšší horu Durmitoru - kamennou pyramidu BOBOTOV KUK (2 522 m), odkud je vidět Černá Hora jako na dlani, pro zájemce alternativně možnost raftingu na řece TARA (cca 45 EUR včetně pikniku).
5. den:
ráno pastva pro oči - kaňon řeky TARA. Průjezd nejdelším a nejhlubším kaňonem Evropy (až 1 300 metrů hluboký, pod ochranou UNESCA). Krátký přejezd do NP BIOGRADSKA GORA se stejnojmenným jezerem ve výšce 1 094 m, které je považováno za nejkrásnější jezero na Balkáně. V okolí jezera se nachází jeden ze tří největších pralesů Evropy. Možnost okruhu kolem jezera nebo turistických vycházek v okolí jezera. Přejezd k moři divokým kaňonem řeky MORAČA. Ubytování v aparthotelu nebo apartmánu u moře na Budvanské riviéře – 4 noci na jednom místě. Večer prohlídka historického centra BUDVY s hradbami z 15. stol., poté noční život v Budvě, návrat pozdě večer.
6. den:
kolem 9. hodiny výlet do kaňonu řeky CIJEVNY, procházka kaňonem, koupání v řece, přejezd do NP SKADARSKÉ JEZERO, které je obklopené vysokými horami na černohorsko-albánském pomezí (rezervace vodního ptactva - pelikán, kormorán, čajka, atd., desítky druhů ryb). Fakultativně možnost projížďky po jezeře s koupáním a ochutnávka vynikajících pečených ryb v originální rybářské krčmě na skále.
7. den:
cesta autobusem desítkami serpentin a množstvím panoramatických vyhlídek na celou BOKU KOTORSKOU, která je jediným opravdovým fjordem Balkánu. Zastávka v NJEGUŠI (rodný dům černohorského vladyky Njegoše s muzeem), sušárna vyhlášeného njegušského pršutu (šunky), pro zájemce za příplatek ochutnávka vynikajícího sýra a vína. Dále přes pohoří NP LOVĆEN do slavné CETINJE, města, které bylo po staletí pro svoji nedostupnost hlavním městem Černé Hory a centrem náboženského života. Možnost výjezdu pod Jezerský vrch s návštěvou mauzolea slavného černohorského vladyky Petra II. Petroviće Njegoše.
8. den:
dopoledne návštěva KOTORU (UNESCO), jednoho z nejlépe zachovaných středověkých měst s dobovou středomořskou atmosférou, možnost výstupu po hradbách, po 1426 starých schodech, až k pevnosti sv. Ivana do výšky 260 m s úchvatnými výhledy na město a Kotorský záliv. Odpoledne koupání a relaxace u moře.
9. den:
ráno odjezd do TIVATU, pro zájemce fakultativní lodní výlet po BOCE KOTORSKÉ: výstup na ostrov GOSPA OD ŠKRPJELA, prohlídka starodávného městečka PRČANJ s možností koupání, poté lodí do kdysi slavného města námořníků PERASTU, plavba celou BOKOU KOTORSKOU do rybářského městečka ROSE s možností koupání a fish-piknikem, poté plavba kolem nejzelenějšího města na Jadranu HERCEG NOVI se středověkými pevnostmi. Odjezd z IGALA přes Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko do ČR.
10. den:
příjezd do ČR v podvečerních hodinách.
Cena zahrnuje
doprava klimatizovaným autobusem (3 500 km), pobytová taxa, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, 3x ubytování v hotelu v horách a 4x v aparthotelu nebo apartmánu na pobřeží ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením, 7x polopenze, vedoucí zájezdu, informační materiály.
Cena nezahrnuje
vstupy, lodní a fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
1lůžkový pokoj 2 600 Kč.
29.06. (Pá) - 08.07. (Ne) 2018 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1 lůžkový pokoj dospělý další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-13 990 Kč
Rezervace
10.08. (Pá) - 19.08. (Ne) 2018 - 10 dní, 9 nocí
2 lůžkový pokoj dospělý další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-13 990 Kč
Rezervace
24.08. (Pá) - 02.09. (Ne) 2018 - 10 dní, 9 nocí
1 lůžkový pokoj dospělý další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-13 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Národní parky a moře Černé Hory - hotel/apartmán/aparthotel

destinace: Černá Hora, Poznávací zájezdy - Černá Hora, Černá Hora

termín:29.06. (Pá) - 08.07. (Ne) 2018 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Národní parky a moře Černé Hory - hotel/apartmán/aparthotel
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Poznání, Jiří Erben IČO: 48163210
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...