CK Adria Sun

PŮVABY ČERNÉ HORY

kufr pdf

Termín:25.05. (Pá) - 03.06. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

ID hotelu:297432

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 10 660 Kč

Poloha
S VÝLETEM DO ALBÁNIE
Jedna z nejkrásnějších oblastí Balkánu s panenskou přírodou, nádherným pobřežím a vysoko vystupujícími horami – to je Černá Hora. Oblast se středozemským podnebím a tedy i s obvykle krásným počasím je cílem tohoto pobytově poznávacího zájezdu. Kromě kouzelné přírody může nabídnout i nádherná historická městečka s mimořádnými architektonickými památkami.
Program

1. den
Odjezd kvečeru, průjezd Rakouskem, Slovinskem a Chorvatskem.
2. den
Průjezd Černou Horou do místa ubytování, ubytování, odpočinek u moře, nocleh.
3. den
Výlet po perlách černohorského pobřeží - dojedete až do města Ulcinj - posledního města před albánskými hranicemi, kdysi obávaného pirátského sídla - prohlídka. Stará Ulcijn - rozsáhlý hrad na skále nad mořem, zrekonstruované mešity, kouzelná zákoutí, útulné kavárny. Panoramatická cesta černohorským pobřežím - město Bar a Starý Bar - město duchů a potom cestou výhled na bývalou rybářskou vesnici Sv. Stefan, která byla přeměněna na luxusní hotel. Cestou možnost koupání. Návrat na nocleh.
4. den
Výlet do Cetinje - bývalé hlavní město Černé Hory s řadou historických památek - Bogorodičin Monastyr, Biljarda. NP Lovčen - jízda po horské silnici pod vápencovými vrcholy a průjezd pohádkově krásným údolím s fantastickými výhledy do horských pásem až pod vrchol k mauzoleu vladyky Njeguše - vystoupáme po schodech - panoramatický výhled na celou Černou Horu. Sjezd serpentýnami do vesničky Njeguš (rodný dům vladyků, možnost placené ochutnávky pršutu) a dále do Boky Kotorské s fantastickými výhledy na tento černohorský fjord. Návrat na nocleh.
5. den
Procházka po plážích Čanje, ale především odpočinek u moře a relaxace. Nocleh.
6. den
Výlet do kouzelné Boky Kotorské, která připomíná svou přírodní scenérií norské fjordy. Prohlídka starobylého centra této oblasti - Kotoru (UNESCO) - vystoupáme na hradby s fantastickými výhledy, prohlédneme si katedrálu sv. Trifuna, starobylé paláce, další kostely, úzké uličky a nadýchneme atmosféru tohoto kouzelného města u dobré kávy na některém z náměstíček. Perast - Muzeum námořní akademie, koupání, možnost lodního výletu na ostrůvek Gospa od Škrpjela - kostelík p. Marie. Na zpáteční cestě se zastavíme v Budvě - prohlídka historického středu města ukrytého v hradbách, jednoho z nejmalebnějších a nejtradičnějších měst černohorského přímoří. Nocleh.
7. den
Výlet do Albánie - město Skadar s pevností, starým tureckým mostem, mešitou Mehmeda Paši s katedrálou sv. Štěpána. Návrat na nocleh.
8. den
Výlet k nejkrásnějšímu balkánskému jezeru Skadarskému jezeru, které je součástí národního parku (výskyt mnoha vzácných rostlinných i živočišných druhů. Fakultativně projížďka motorovou lodí po jezeře, během níž budete moci sledovat nádhernou vegetaci jezera. Navíc budete moci ochutnat místní rybí speciality. popř. místní víno. Návrat na nocleh.
9. den
Odjezd, Dubrovník - prohlídka historického města s možností fakultativního výletu lodí na jedno z nejoblíbenějších výletních míst obyvatel Dubrovníku - ostrov Lokrum - na něm "Mrtvé moře" - slané jezero, botanická zahrada a možnost koupání. Odjezd, cesta zpět.
10. den
Návrat do ČR v odpoledních hodinách.
Cena zahrnuje
7x nocleh v hotelu - dvoulůž. pokoje s vl. přísl.
7x polopenze - švédské stoly
doprava klim. busem
průvodce - delegát
povinné pojištění CK
Slevy
first minute 6% do 10. 1.
first minute 4% do 10. 2.
first minute 3% do 10. 3.
Seniorská sleva 55+: 500 Kč (nesčítá se s jinými slevami)
25.05. (Pá) - 03.06. (Ne) 2018 - 10 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Polopenze
Autobus
-Last minute10 660 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

PŮVABY ČERNÉ HORY

destinace: Černá Hora, Poznávací zájezdy - Černá Hora, Černá Hora

termín:25.05. (Pá) - 03.06. (Ne) 2018 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

PŮVABY ČERNÉ HORY
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Erika Tour, s.r.o. IČO: 13571231
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...