CK Adria Sun

Hotel Croatia Sydney ***

kufr pdf

Termín:26.05. (So) - 02.06. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:491748

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 4 952 Kč

Poloha
Hotel najdete nad hlavní zátokou a přístavem městečka Mimice. Je umístěn na menším kopci pod silnicí, asi 150 metrů od pláže.
Vybavení
Nejkrásnější částí hotelu je prosklený salonek (určených pro stravování ubytovaných hostů) s úchvatným výhledem a dvěma přilehlými balkony, na kterých můžete posedět do pozdních nočních hodin. Restaurace, bar i salonek jsou klimatizovány. Horní část restaurace se využívá k posezení při příjemné živé chorvatské muzice. Můžete přitom ochutnat výborná vína z Mimice či mořské speciality.
Ubytování
V hotelu se nachází dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, klimatizací, TV a minichladničkou. Každý pokoj má balkón s kouzelným výhledem na moře, kde můžete odpčívat a pozorovat okouzlující blankytné moře, záliv v Mimicích, pobřeží Makarské riviéry a protější ostrov Brač. Polopenze je již zahrnuta v ceně, je možné si přiobjednat obědy za cenu 1.860,- Kč.
Stravování
Polopenze je již zahrnuta v ceně, je možné si přiobjednat obědy za cenu 1.860,- Kč/os./týden. Snídaně jsou formou švédských stolů, večeře výběrem ze tří menu, které obsahuje polévku, hlavní jídlo a dezert nebo salát. Na přání Vám připravíme také dietní či bezmasá jídla. Nápoje se platí zvlášť.
Letovisko
Městečko Mimice se nachází na pomezí Omišské a Makarské riviéry. Najdete je 10 km jižně od Omiše a přibližně 23 km severně od Makarské. Městečko Mimice jsou staré více jak 3 století a svým rázem připomínají nejvíce rybářskou osadu. Jižní část města je bohatá na historické památky. V Mimicích mimo jiné najdete obchod, prodej zeleniny, restauraci, pizzerii, café bary i poštu.
Pláž
Mimice mají dvě krásné pláže s malými oblázky, na kterých se můžete občerstvit v menších restauracích a barech. Hlavní městská pláž je přímo pod hotelem Croatia Sydney.
Sport
Bohatá nabídka sportovního vyžití je v 10 km vzdáleném Omiši.
Parkování
Je zajištěno zdarma v hotelové garáži nebo na parkovišti u hotelu.
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci jsou zde povoleni za příplatek 80,- Kč/den.
Výlety
S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí delegát CK při informativní schůzce
Doporučení
Vzhledem k poměrně prostorným a pozvolně se svažujícím plážím s dobrým přístupem od hotelu jsou Mimice a zejména toto pobytové místo vhodné jak pro rodiny s malými dětmi tak i pro seniory.
Upozornění
Ceny za osobu jsou platné při plném obsazení pokoje.
Cena zahrnuje
Cena za osobu s polopenzí při plném obsazení pokoje
Autobusovou dopravu z Moravy
Závěrečný úklid, spotřebu energií
Pojištění CK pro případ úpadku
Služby českého delegáta přímo v místě pobytu, klimatizace
Cena nezahrnuje
Autobusovou dopravu z Čech - možno přikoupit
Cestovní pojištění - lze přiobjednat
Pobytovou taxu - platba na místě
Exception of type 'System.OutOfMemoryException' was thrown. at anchoice.prices.listPrices(String sess, String hotelID, String priceID, String checkin, String checkout, String start, String lm, String fm, String doprava, String misto, String strava, String linktype, String vbmisto, String selDateFrom, String selDateTo, String dayssel, String pricefrom, String monthsel, Boolean groupprices, String sort, Int32 perpage, String filter_trip_from, String filter_trip_to, Boolean linkToHotelDetail) in D:\Anchoice\Applications\anchoice2.0\App_Code\prices.vb:line 671
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Hotel Croatia Sydney ***

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Omiš

termín:26.05. (So) - 02.06. (So) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hotel Croatia Sydney
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Adria Sun, s.r.o. IČO: 28292499
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...