CK Adria Sun

Penzion Joze

kufr pdf

Termín:22.09. (So) - 29.09. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:595836

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 4 671 Kč

Poloha
Promajnu najdete zhruba 4 Km jižně od Bašky Vody. Penzion Joze je umístěn v klidné části Promajny obklopené přírodou a přitom v blízkosti moře i centra.
Ubytování
Penzion je zařízený a vybavený v nejmodernějším stylu, vyhovujete tedy i nejnáročnější klientele. V penzionu jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s rozkládacím gaučem pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti do 12-ti let. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, dále pak Wi-Fi připojením. Chladnička je k dispozici pro 2-3 pokoje.
Stravování
Stravování je zajištěno formou polopenze (již započítáno v ceně). Jídlo je podáváno přímo na penzionu Joze. Snídaně formou buffetu, večeře výběrem ze 3 jídel: bezmasé, masité - na grilu + hotové tradiční místní jídlo, např. guláš, plněné papriky, stroganov, apod.
Letovisko
Promajna je místem pro klidnou dovolenou, doporučujeme i rodinám s malými dětmi. Překrásné pláže se táhnou kolem vesnice. Jsou čisté, upravované, tvořené oblázky, lemované borovým lesem. V Promajně Vás nadchne pohled z moře či pláže na impozantní panorama pohoří Biokovo, které se tyčí nad Makarskou riviérou. Městu dominuje zvonice a prostorný kostel Všech Svatých (1999). Na začátku 21. století do
Pláž
Pláž je vzdálena od penzionu pouhých 120 m. Pláže v Promajně jsou čisté, udržované a dostatečně veliké z drobných oblázků, částečně zastíněné borovicemi. Samozřejmostí jsou plážové sprchy a převlékací kabinky. Moře je v Promajně klidné a křišťálově čisté. Pohoří Biokovo za zády vytváří nádherné panorama.
Parkování
Pro všechny klienty je zajištěno bezplatné parkování přímo u tohoto penzionu.
Výlety
Výlety do okolí Promajny - mezi nejoblíbenější patří lodní výlety na ostrovy Brač, Hvar nebo Korčula s významnými historickými památkami. Aktuální nabídku výletů nabídne delegát v místě pobytu.
Doporučení
Ubytování v Promajně i celou tuto destinaci můžeme doporučit nejširší klientele, určitě nikoho nezklame. Díky rovinatému terénu, výbornému přístupu k moři i do moře je toto pobytové místo Promajna vhodné pro rodiny s malými dětmi starší klientelu.
Upozornění
Ceny jsou platné při plném obsazení pokoje.
Cena zahrnuje
ubytování
polopenzi
využívání klimatizace
připojení k internetu
závěrečný úklid
pobytové taxy
zákonné pojištění CK proti úpadku
služby delegáta
Cena nezahrnuje
autobusovou dopravu (možno přikoupit)
jednolůžkový pokoj 650,- Kč/noc
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Penzion Joze

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Promajna

termín:22.09. (So) - 29.09. (So) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Penzion Joze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Adria Sun, s.r.o. IČO: 28292499
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...