CK Adria Sun

Chorvatské národní parky

kufr pdf

Termín:01.09. (So) - 10.09. (Po) 2018

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:722028

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 11 200 Kč

Poloha
Svou velikostí patří Chorvatsko k menším evropským zemím. Jeho historické a přírodní zajímavosti se zde však koncentrují v takové míře, že patří k turisticky nejvyhledávanějším regionům světa. Spojte pobyt u průzračného moře s poznáváním světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Pojeďte se podívat, jak vypadají místa, kde se téměř před padesáti lety točily mayovky s neohroženým Apačem Vinnetouem. Objevte jeskyni s pokladem na Stříbrném jezeře, představte si přestřelku s padouchy v rokli Paklenice nebo zavítejte do Trogiru alias Santa Fé ve filmovém Vinnetouovi. Obdivujte umělecké a historické skvosty ve starobylých městech a vykoupejte se v národních parcích Kornaty nebo Krka. Základnou pro poznávání vám bude letovisko Vodice, které leží přibližně uprostřed chorvatského pobřeží, a kromě odpočinku na pláži vybízí i k procházkám po přístavní promenádě nebo k návštěvě taveren, kaváren či diskoték.
1. den
odjezd z České republiky.
2. den
návštěva pohoří Velebit, procházka národním parkem Paklenica, kaňonem, kde se točily scény z filmů o Vinnetouovi. Možnost výstupu k jeskyni Manita Peč. Ubytování ve Vodici.
3. den
volný program, koupání na plážích ve Vodici.
4. den
výlet do dalmatské metropole Splitu – prohlídka antické rezidence římského císaře Diokleciána, Diokleciánovo mauzoleum, labyrint středověkých uliček, promenáda, možnost výstupu na vyhlídku na vrchu Marjan. Odpoledne návštěva starobylého Trogiru, města na ostrůvku s jedinečnými středověkými památkami, kde se točily scény filmu Vinnetou – Poslední výstřel.
5. den
volný program, koupání na plážích ve Vodici.
6. den
výlet do národního parku Krka k vodopádům u Skradinského buku, místo natáčení Vinnetoua, návštěva tradičního vodního mlýna, možnost koupání pod vodopády. Návštěva Šibeniku, historické centrum, katedrála sv. Jakuba, pevnost s panoramatickým rozhledem.
7. den
volný program, koupání. Možnost fakultativního lodního výletu do národního parku Kornati. Rozlehlé souostroví tvořené téměř 150 holými ostrůvky, jež obklopuje azurové moře.
8. den
volný program, koupání.
9. den
Plitvická jezera, jedinečný národní park tvoří řeky Matica, Rječica, Plitvica a Korana, 16 jezer a desítky vodopádů. Místo natáčení filmu Poklad na Stříbrném jezeře. Jízda vláčkem, plavba lodí po jezeru Kozjak, procházka kolem Horních a Dolních jezer k Velkému vodopádu.
10. den
návrat do České republiky.
Cena zahrnuje
7x ubytování v hotelu Orion *** s polopenzí v pokoji s vlastním příslušenstvím a klimatizací, dopravu autobusem s klimatizací a WC, služby průvodce a pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč.
Trasa A
Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Velemín, Lovosice, Litoměřice, Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.
Trasa B
Plzeň, Nepomuk, Blatná, Strakonice, Písek.
20.07. (Pá) - 29.07. (Ne) 2018 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-12 300 Kč
Rezervace
01.09. (So) - 10.09. (Po) 2018 - 10 dní, 9 nocí
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-11 200 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Chorvatské národní parky

destinace: Chorvatsko, Poznávací zájezdy - Chorvatsko, Chorvatsko

termín:01.09. (So) - 10.09. (Po) 2018 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Chorvatské národní parky
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Kellner, s.r.o. IČO: 26049538
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...