CK Adria Sun

Avra ***

kufr pdf

Termín:29.05. (Út) - 05.06. (Út) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:658190

Doprava:Letecky

Odletové místo:Varšava

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 12 530 Kč

Popis hotelu

Poloha
Hotel Avra se nachází v letovisku Nidri, které je oblíbeno mezi turisty díky rušnému přístavu s mnoha tavernami a kavárnami (cca 700 m od hotelu). Vzdálenost od letiště Preveza je cca 40 km. Nejbližší obchod je 50 m od hotelu Avra.

Pláž
Hotel Avra se nachází u písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky - za příplatek.

Vybavení
Recepce (otevřená od 8:00-23:00), hlavní restaurace servírující pokrmy mezinárodní kuchyně, bar u bazénu. Venkovní bazén se sladkou vodou (slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma), brouzdaliště. Za poplatek: půjčovna aut a jízdních kol, prádelna.

Pokoje
Standardní pokoje s možností jedné přistýlky ​​mají balkon nebo terasu. Jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, TV, trezorem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a koupelnou se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma. K dispozici jsou také rodinné pokoje, které mohou ubytovat max. 4 osoby.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-09:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení a nápoje (nealkoholické nápoje, káva, čaj, místní lihoviny a výběr koktejlů) jsou servírovány v hodinách od 10:00-22:00. Přestávka na kávu a zákusky v odpoledních hodinách.

Sport a zábava
Hosté ubytovaní v hotelu Avra ​​mohou bezplatně využívat Figloklub CK s polskými animacemi pro děti v hotelu Nydri Beach, který je vzdálen cca 300 metrů od hotelu.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde:  https://r.pl/lefkada-wczasy/avra

Náš názor
Hotel Avra má skvělou polohu přímo u pláže a jen kousek od turistického centra. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prozkoumávat ostrov, ale zároveň si cení výhody All Inclusive za přijatelnou cenu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady .

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady .

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle specifikace hotelu, služby polského rezidenta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Jiné

Lefkada - základní informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit kreditními kartami a využívat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde si lze vyměnit dolary USA.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočteno k účtu.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují po celém Řecku. Místní hovory jsou levné, zatímco volání do zahraničí je velmi drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

LEFKADA
Horský ostrov patřící k Jónským ostrovům se nachází v Jónském moři na západním pobřeží pevninského Řecka. Má velmi dobré spojení s pevninou díky postavenému mostu, který vede přímo do hlavního města ostrova. Ve starověku byla Lefkada známá díky Apollónově chrámu. Uchvacuje rozmanitostí pobřeží, krásnou tyrkysovou vodou a pravou řeckou atmosférou. Název Lefkada je odvozen od starověkého slova lefkos, neboli bílý, označujícího bílé strmé útesy na západním pobřeží. Ostrov se vyznačuje také bujnou přírodou, stylovými horskými vesnicemi a vynikajícími podmínkami pro windsurfing a kitesurfing. Lefkada je ideálním místem k setkání s duchem Řecka!

Lefkada
Stylové hlavní město ostrova s okouzlujícími uličkami, arkádami a krásným přístavem. Nachází se zde zřícenina hradu Agias Mavras z 13. století, který byl postaven na obranu proti útokům pirátů. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších středověkých objektů v Řecku. Nad městem, na kopci stojí klášter Panagia Faneromeni (monastýr) ze 16. století, který byl postaven na místě bývalého chrámu věnovaného bohyni Artemis.

Nidri
Nejoblíbenější turistická destinace na ostrově ležící na východním pobřeží. Přitahuje především krásnou pláží s křišťálově čistou vodou, ze které se rozprostírá výhled na nedaleké ostrovy Sparti, Madouri, Skorpidi a největší z nich, Skorpios, který vlastnila rodina Onassisů od roku 1963. Z nedalekého přístavu Nidri lze doplout lodí na ostrůvky Meganisi, Ithaka a na Kafalonii. Nachází se zde neobvykle stylové taverny, restaurace a bary. Nedaleko jsou vodopády Dimosari, ve kterých si lze vychutnat koupel po horkém dni. Nidri je atraktivním rekreačním letoviskem a skvělou základnou k výletům.

Vasiliki
Město ležící na jihu ostrova. Hlavní atrakcí tohoto místa jsou skvělé podmínky pro windsurfing a kitesurfing. Nachází se zde také mnoho obchodů, taveren, restaurací a diskoték.

Pláž Porto Katsiki
Nejkrásnější pláž Lefkady, která se nachází na jihozápadě ostrova. Je obklopena vápencovými útesy s bujnou vegetací na vrcholcích. Její délka je cca 800 m a je písčito-štěrková. Na pláž vedou schody, zatímco sestup do vody je pozvolný. Dobré podmínky ke šnorchlování.

Pláž Agios Ioannis
Dlouhá, široká písečná pláž v blízkosti hlavního města Lefkada. Nachází se na ní pozůstatky větrných mlýnů. Některé z nich byly přeměněny na komerční prostory, jako například kavárny.

29.05. (Út) - 05.06. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj standard
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute12 530 Kč
Rezervace
29.05. (Út) - 12.06. (Út) 2018 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standard
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute18 108 Kč
Rezervace
05.06. (Út) - 12.06. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standard
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute13 764 Kč
Rezervace
05.06. (Út) - 19.06. (Út) 2018 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standard
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute20 278 Kč
Rezervace
12.06. (Út) - 19.06. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standard
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute15 935 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Avra ***

destinace: Řecko, Lefkáda

termín:29.05. (Út) - 05.06. (Út) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Varšava

strava: All inclusive

Avra
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...