CK Adria Sun

Marianna ***

kufr pdf

Termín:25.09. (Út) - 02.10. (Út) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:656960

Doprava:Letecky

Odletové místo:Katowice

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 14 917 Kč

Popis hotelu

Poloha
Komorní hotel Marianna se nachází v Perivolos, v klidném letovisku ležícím na jihu ostrova Santorini. Najdeme zde mnoho obchodů, restaurací a barů. Hotel Marianna se nachází cca 10 km od Firy, hlavního města ostrova a cca 12 km od letiště. 

Pláž
Hotel Marianna se nachází cca 700 m od dobře vyvinuté pláže s tmavým vulkanickým pískem. Podél pláže je promenáda. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek.

Vybavení
Recepce s lobby, snídaňová místnost, venkovní bazén s prosluněnou terasou (lehátka a slunečníky - zdarma), TV místnost, parkoviště.

Pokoje
Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, ​​s koupelnou (vysoušeč vlasů) a balkonem/terasou (zahradní nábytek). Pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitním TV, ledničkou, trezorem. Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma (nutná dřívější rezervace).

Strava
Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Sport a zábava
Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Internet
Na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**

Webové stránky
http://www.marianna-hotel.com/

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Jednoduchý, komorní hotel Marianna se nachází v klidné části ostrova. Zvláště doporučujeme jako základnu k samostatnému prozkoumávání Santorini - najdeme zde různobarevné pláže, ohromující kalderu a okouzlující západ slunce v Oia.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuálí letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nocí, stravu uvedenou v popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, základní pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění, léčebné  výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiné stravování než je uvedeno v popisu ubytování, nápoje (pokud není v popisu ubytování uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Výlety v okolí

Plavba na vulkanické ostrovy k horkým pramenům.
Plavba začíná návštěvou ostrova sopečného původu - Nea Kameni. Zde vidíte úlomky lávových a vulkanických skalních útvarů. Přijíždíme k kráteru aktivní sopky. Jakmile dosáhne vrcholu, budeme mít čas na odpočinek a užít si výhled na útes Santorini a Caldera. Pak vyrazte na termální prameny Palea Kameni. Příležitost plavat v teplých termálních vodách, dosahující teploty 35 stupňů Celsia. Pak jdeme na ostrůvek Thirassie - jediný, který obývá tři ostrovy. K dispozici bude příležitost koupat se a vychutnat si lahůdky řecké kuchyně. Pak obdivujte město Oia z Kalderovy strany. Vraťte se do přístavu Fira. Cena cca 48 EUR.

Plavba na ostrov Ios
Vyjíždíme na výlet s Iosem. Prostřednictvím malebného kráteru vytvořeného mohutným vulkanickým výbuchem dorazíme do přístavu Ormos na ostrově Ios, jednom z nejmalebnějších přístavů v Egejském moři. Pak navštívíme hlavní město ostrova Chore s typickým cykladickým vývojem. Byl postaven kolem několika kaplí a připomíná amfiteátr tvarovaný k moři. Labyrint ulic se dostane do kostela Panny Marie ze strmého útesu s nádherným výhledem! Strávíme odpolední opalování na dlouhé a písečné pláži Mylopotas. Zveme vás k návštěvě míst spojených s Homerem, autorem Iliad a Odyssey. Na cestě zpátky budeme obdivovat západ slunce z lodi na pozadí caldera Santorini. Cena cca 60 EUR.

Oia a vinný sklípek
Prohlídka začíná městem Fira - hlavním městem ostrova. Procházky po bílých, dlážděných ulicích Fira je impozantní, starožitnost spojená s moderností. Přímo poté navštívíme jednu z místních vinic, kde budete moci sledovat multimediální show doprovázenou ochutnávkou místních vín a sýrů. Pak jděte do Oia, která se nachází na vysokém útesu, na severním cípu ostrova. Oia je známá svým nádherným západem slunce, krásnými výhledy na Santorini, malebnými útesy a bílými kostely s modrými kopulemi. Cena cca 30 EUR.

Návštěva hotelu Akrotiri a ochutnávka vín
Náš výlet začíná návštěvou Santo Wine - největšího vinohradu Santorini, který se nachází na útesu kaldery s panoramatickým výhledem na sopku a celý ostrov. Budeme moci ochutnat nejznámější místní víno a sýry se zvuky řecké hudby. Další atrakcí na naší silnici budou Akrotiri - zbytky minoanského města, největší kromě Kréty. Město bylo pokryto lávou a popelem. Bohaté fresky zdobily stěny domů a krétské lodě byly nalezeny v jedné místnosti. Volný čas pro nakupování ve Fira. Cena cca 52 EUR.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

11.09. (Út) - 18.09. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
standard
Snídaně
Letecky/Katowice
-Last minute16 291 Kč
Rezervace
18.09. (Út) - 25.09. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
standard
Snídaně
Letecky/Katowice
-Last minute15 819 Kč
Rezervace
25.09. (Út) - 02.10. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
standard
Snídaně
Letecky/Katowice
-Last minute14 917 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Marianna ***

destinace: Řecko, Santorini

termín:25.09. (Út) - 02.10. (Út) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Katowice

strava: Snídaně

Marianna
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...