CK Adria Sun

REZIDENCE SOLYMAR **

kufr pdf

Termín:19.05. (So) - 26.05. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:492914

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 2 270 Kč 2 134 Kč

Popis
Oropesa del Mar se nachází ve valencijské oblasti v provincii Castellón de la Plana asi 250 km jižně od Barcelony a 90 km severně od hlavního města autonomní oblasti Valencie. Oropesa del Mar nabízí teplé a čisté moře, několik mělkých, příjemných pláží s jemným pískem a s malými zátokami, strmé útesy, výborné klimatické podmínky zaručující slunečné počasí téměř po celý rok.
Oropeské pobřeží nabízí návštěvníkům celkem 7 pláží (4 písčité, 1 kamenitá, 2 písčité zátoky), čtyři z nich se mohou pochlubit tzv. Modrou vlajkou – La Concha, Morro de Gos, Les Amplàries a Les Platgetes de Bellver.
Jedna z atraktivit Oropesy del Mar je jediná turistická naučná stezka ve Španělsku, která vede podél mořského pobřeží a nabízí tak jedinečné procházky s překrásnými výhledy na moře.
Oropesa del Mar má malebné historické centrum plné úzkých a křivolakých uliček s malebnými zákoutími, kde se během letní turistické sezony konají kulturní akce, různé trhy, aukce starožitností, divadelní představení pro děti, poetické večery a další.


Poloha: Prázdninová rezidence s bazénem v letovisku Oropesa del Mar u pláže Morro de Gos, od které je vzdálená nejvýše 50 metrů. Prázdninové byty velikosti 4/6 jsou standardně vybavené a jsou vhodné pro rodinnou dovolenou na překrásných písčitých mělkých plážích.
Vybavení
Recepce pro všechny apartmány je v hotelu Ancla, kde je i WiFi zdarma v prostoru recepce. Rezidence Solymar má bazén a sluneční terasu (povinný poplatek 25.06.-09.09.) - platba v ČR.
Ubytování
Byty s balkonem, TV a kompletně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou (vana) a WC.

APT 4/6: Dvě ložnice se dvěma lůžky (1x manželské lůžko, 2 oddělená lůžka) a obývací pokoj se dvěma možnými přistýlkami (rozkládací pohovka). Minimální obsazení při pobytech s polopenzí a plnou penzí: 3 dospělé osoby+1 dítě.
Byty jsou v 1., 2., a 3. patře budovy.

Kuchyňky jsou vybaveny nádobím, je zde lednička s mrazákem, vařič s troubou, mikrovlnka, kávovar. Ložní prádlo a konečný úklid jsou v ceně. Ručníky za poplatek 3,5 EUR. Pes povolen (kauce 50 EUR).
Stravování
Pobyty s vlastním vařením - ceny bez stravy.
U pobytů bez stravy je možnost zaplacení polopenze nebo večeří formou nepovinného příplatku.
Pobyty s polopenzí nebo s plnou penzí.
V ceně pobytů s polopenzí nebo plnou penzí je poté stravování formou švédských stolů v hotelu Ancla. Součástí oběda i večeře je i nápoj 0,2-0,3l (voda, pivo, kola, víno).
Pláž
Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.
Doprava
DOPRAVA AUTOBUSEM - COSTA DORADA, COSTA DEL AZAHAR
Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 25.05. – 30.09.2018 v 7/14-denních cyklech.
Výstupní místa ve Španělsku: Salou, Cambrils, Oropesa del Mar
Cena dopravy: COSTA DEL AZAHAR 3.590 Kč. Cena je započtena v příslušných cenách s autokarovou dopravou.
Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky.
U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2x jednosměrná jízdenka.

Nástupní místa:
Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov.
Pro uskutečnění svozu je podmínkou alespoň 4 osoby v odjezdovém místě. Svozová místa za příplatek jsou možná pouze při 7 / 14ti denních pobytech a jsou na vyžádání/potvrzení před odjezdem. V případě 6/10/11ti denních pobytů je možná pouze základní trasa.
Svozová místa – zdarma: Děčín, Ústí n/L, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec n/O, Cheb, Sokolov, Ostrov n/O.
Svozová místa - za příplatek 200 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice.
Svozová místa - za příplatek 350 Kč: Brno, Kuřim, České Budějovice, Česká Lípa, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec n/N, Jihlava, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Nový Bor, Pardubice, Příbram, Tábor, Písek, Velké Meziříčí, Žatec, Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov.
Svozová místa - za příplatek 450 Kč: Frýdek-Místek, Hranice, Nový Jičín, Ostrava, Příbor.
Svozy z Moravy mají přestupní stanici v Brně, svozy ze severu a východu mají přestup v Praze. Svozy z jižních Čech jsou s přestupem v Plzni.

Odjezdy a příjezdy: týdenní a dvoutýdenní zájezdy (7, resp. 14 noclehů) mají odjezd v pátek v ranních/dopoledních hodinách, návrat v neděli odpoledne. Zájezdy s 10 noclehy mají odjezd v pátek, návrat ve středu. Cesta do Španělska z Prahy trvá cca 24 hodin (dle provozu). Cestou se dělají pravidelné přestávky cca po 3,5 hodinách cesty. Uvedený počet nocí u termínů s autobusovou dopravou je včetně dvou nocí, které klienti stráví v autobusu (cesta tam a zpět).
Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení najdete ZDE: www.campana.cz/zakladni-info

PRO AUTOTURISTY
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... – dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 140 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
Sport a zábava
Plážové sporty.
V ceně
Pronájem bytu dané velikosti pro uvedený počet osob, spotřeba vody a energií, ložní prádlo a závěrečný úklid, služby delegáta. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
U apartmánů koupených bez stravy je v základní ceně počet hlavních lůžek a poplatek za přistýlku (860 Kč/týden) je v ceně jen tehdy, pokud je obsazena. Tento poplatek zohledňuje zvýšenou spotřebu energií.
Slevy
Časové a jiné slevy až 11 %.
Příplatky
Venkovní parkování: 6 €/den
Ručníky (osuška+ručník): 3,50 €, platba na místě
Cestovní pojištění: za příplatek www.campana.cz/pojisteni
Poznámka

Prázdninová letoviska: mimo hlavní sezónu (cca do května a cca od října) bývá mnoho zařízení zavřených (zábavní podniky, některé restaurace i obchody).
Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší.
Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit.
Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se nemluví česky.
Trezor: za poplatek + vždy se skládá kauce.
19.05. (So) - 26.05. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
APT 4/6 (2 ložnice + obývací kuchyně)-Dospělá osoba na lůžku v APT 4/6 VD FB
Plná penze
Vlastní
-5 800 Kč
Rezervace
APT 4/6 (2 ložnice + obývací kuchyně)-Osoba v APT 4/6 (obs. 6 os.) VD BS další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-6%2 134 Kč
Rezervace
19.05. (So) - 02.06. (So) 2018 - 15 dní, 14 nocí
APT 4/6 (2 ložnice + obývací kuchyně)-Osoba v APT 4/6 (obs. 6 os.) VD BS další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-6%4 296 Kč
Rezervace
19.05. (So) - 09.06. (So) 2018 - 22 dní, 21 nocí
APT 4/6 (2 ložnice + obývací kuchyně)-Osoba v APT 4/6 (obs. 6 os.) VD BS další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-6%6 627 Kč
Rezervace
25.05. (Pá) - 03.06. (Ne) 2018 - 10 dní, 9 nocí
APT 4/6 (2 ložnice + obývací kuchyně)-Dospělá osoba na lůžku v APT 4/6 B HB
Polopenze
Autobus
-8 196 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

REZIDENCE SOLYMAR **

destinace: Španělsko, Costa del Azahár, Oropesa

termín:19.05. (So) - 26.05. (So) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

REZIDENCE SOLYMAR
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...