CK Adria Sun

Best Cambrils ****

kufr pdf

Termín:25.09. (Út) - 02.10. (Út) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:580283

Doprava:Letecky

Odletové místo:Katowice

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 9 480 Kč 9 104 Kč

Popis hotelu

Poloha
Hotel Best Cambrils se nachází mezi městy Cambrils a Salou (zastávka místní autobusové dopravy je vzdálena asi 50 m od hotelu). Na nádraží v Salou je to asi 2,5 km (spojení s Barcelonou a Tarragonou, za hotelem je železniční trať). V okolí je několik restaurací. Letiště Reus je vzdáleno asi 13 km od hotelu Best Cambrils.

Pláž
Hotel Best Cambrils se nachází 150 m od široké písečné pláže (přechod ulicí). Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 7 EUR/os.).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bar, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény (jeden s hydromasáží), brouzdaliště (v bazénech sladká voda), dětské hřiště, mini klub, konferenční místnost, mini market, úschovna zavazadel, parkoviště (za poplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (zdarma, nutná záloha cca 10 EUR).

Pokoje
V hotelu Best Cambrils se nachází 400 pokojů, zrenovovány v roce 2015, umístěny ve 4podlažní budově. Všechny pokoje jsou pohodlné a klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, ledničkou, trezorem (cca 5 EUR/den, cca 30 EUR/týden) a balkonem (balkónový nábytek). Dětská postýlka do 2 let - zdarma (na vyžádání). Hotel má pokoje pro osoby se zdravotním postižením (na vyžádání). Domácí zvířata nejsou povolena.

Standardní pokoje (o rozloze asi 20 m²) - pro max. 4 osoby, přičemž v pokoji mohou být pouze 2 manželské postele. Standardní pokoje mají výhled směrem za hotel. Možný příplatek za pokoje s výhledem na bazén.

Kojenec se zahrnuje do maximální obsazenosti pokoje.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Je zde možnost příplatku do programu All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, občerstvení mezi jídly, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech v areálu hotelu (10:00 - 23:30).
Bezlepková dieta na vyžádání.

Sport a zábava
Hotel Best Cambrils organizuje denní a večerní animační program pro děti a dospělé. Jednou týdně vystoupení živé hudby. Zdarma: stolní tenis, posilovna, turecké lázně, sauna. Za poplatek: kulečník.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
http://www.besthotels.es/

Náš názor
Jeden z nejlepších hotelů řetězce Best na Zlatém pobřeží. Pokoje byly zrenovovány v roce 2015, různorodé stravování, velká prosluněná terasa s bazénem a krásná pláž jen 2 minuty chůze od hotelu Best Cambrils. Doporučujeme!

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hod. před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na  r.plrozklady .

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesný čas odjezdu uvede delegát CK na místě). Návrat do Polska. 

Upozornění: V hotelích na území Katalánie se platí turistický poplatek cca 1,5 EUR/os./den.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště – hotel – letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Jiné

Costa Dorada - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit ostatní měny. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se nechává zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat jen s platným občanským průkazem nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v ČR. 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí cca 0,65 EUR. Na mnoha místech se nachází poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u operátora před odjezdem na dovolenou.  

Costa Dorada to je pobřeží Katalánska, kde se písek třpytí na slunci jako zlato. To jsou krásné pláže s pozvolným sestupem do moře, kde voda klidně omývá stopy na zlatém písku. Jsou to vodopády skryté v horách, vinice produkující jedny z nejlepších španělských vín, římské dědictví v Tarragoně a modernistická Barcelona viděná prizmatem Gaudího architektury. Je to také spousta atrakcí a adrenalinu v největším zábavním parku PortAventura, a na ty, kteří rádi prozkoumávají přírodu, čeká přírodní park delty řeky Ebro. Navíc Španělská kuchyně - jako obvykle v celé své kráse. Srdečně zveme na pobřeží Costa Dorada - Zlaté pobřeží Španělska.


Letoviska na Costa Dorada

Salou - největší turistická destinace, plná života, kaváren, barů a obchodů. V letovisku jsou 2 krásné, široké, písečné pláže a mnoho malých zátok. V Salou se nachází PortAventura - největší zábavní park s horskými dráhami, kolotoči a aquaparkem.


Cambrils - starý rybářský přístav a v současné době jedno z nejvýznamnějších letovisek na pobřeží Costa Dorada. Městečko je známé především díky velkým plážím a četným rybím restauracím. Podél pobřeží se táhne promenáda, která spojuje město se Salou.

Odlety: Varšava a Katovice. Sraz cca 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktuální letový řád sledujte prosím na:  www.r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

18.09. (Út) - 25.09. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj standardní
Polopenze
Letecky/Katowice
-3%Last minute11 582 Kč
Rezervace
18.09. (Út) - 02.10. (Út) 2018 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standardní
Polopenze
Letecky/Katowice
-8%Last minute14 339 Kč
Rezervace
25.09. (Út) - 02.10. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standardní
Polopenze
Letecky/Katowice
-4%Last minute9 104 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Best Cambrils ****

destinace: Španělsko, Poznávací zájezdy - Španělsko, Španělsko

termín:25.09. (Út) - 02.10. (Út) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Katowice

strava: Polopenze

Best Cambrils
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...